KARNETY 2022

Jedziemy #NA MAXA, bo nasz cel to powrót do PGE Ekstraligi. Bez Waszej obecności, wsparcia, dopingu będzie to jednak bardzo trudne, dlatego zachęcamy do zakupu karnetów na sezon 2022. Dzięki dedykowanej wejściówce nie tylko pomożecie swojej ukochanej drużynie w walce o kolejne zwycięstwa, ale również zyskacie mnóstwo korzyści.
 
GDZIE KUPIĆ KARNET?
Sprzedaż karnetów ruszy 6 listopada. Zapraszamy do Sklepu Kibica przy ul. Wrocławskiej 69. Czeka tam na Was także wiele innych prezentów dla fanów zielonogórskiego speedway'a. Karnet zakupić można także w serwisie internetowym biletynafalubaz.pl
W chwili zakupu kibic otrzyma potwierdzenie jego dokonania, właściwy karnet zostanie dostarczony do niego kurierem po 1 grudnia na adres, który wskazał podczas zakupu.
 
CENNIK:
Sektory A1-A2, B-G, I-J, K1-K10
Karnet normalny - 250 PLN; miejsce numerowane
Karnet ulgowy - 190 PLN; miejsce numerowane
Karnet dziecięcy - 50 PLN; miejsce numerowane

Sektor VIP START
Karnet na miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2022 + catering - 1000 PLN.
Karnet dziecięcy - 70 PLN, miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2022.

KARNET SUPER VIP - 6000 PLN, miejsce numerowane na wszystkie mecze w sezonie 2021 (przeszklona, klimatyzowana restauracja zlokalizowana na prostej przeciwległej do startu, ekskluzywny catering, miejsce numerowane bezpośrednio przy restauracji, program zawodów)

KARNET DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J.

KARNET ULGOWY przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

KARNET DZIECIĘCY przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
PIERWOKUP
Prawo pierwokupu dotychczasowego miejsca dla posiadaczy karnetów na sezon 2021 obowiązuje do 13 marca 2022.
 
WSTĘP NA WSZYSTKIE SPARINGI I ZAWODY MŁODZIEŻOWE
Zakup karnetu to przede wszystkim oszczędność. Posiadacz całosezonowej wejściówki na sezon 2022 otrzyma możliwość bezpłatnego wejścia na wszystkie zawody młodzieżowe oraz sparingi przedsezonowe.

TAŃSZE BILETY W FAZIE PLAY-OFF
Każdy, kto ma karnet na sezon 2022, w fazie play off kupi bilety o 10 zł tańsze.

PRZEKAŻ KARNET INNEMU KIBICOWI
Masz karnet, ale nie możesz wybrać się na mecz? Nic straconego. Za pomocą specjalnego formularza przepiszesz jednorazowo swoją wejściówkę na inną osobę. Dzięki temu Twoje miejsce nie zostanie puste.

PODARUJ KARNET NA ŚWIĘTA
Dla wielu kibiców karnet na mecze zielonogórskiej drużyny to wymarzony i wyczekany prezent na święta. Także tym razem możecie naszym najwierniejszym fanom sprawić taką niespodziankę pod choinkę.

OFICJALNE GADŻETY FALUBAZU W NIŻSZEJ CENIE
Posiadacze karnetów na sezon 2022 mogą liczyć na 10% zniżki przy zakupie całego asortymentu gadżetów, dostępnego w oficjalnym Sklepie Kibica przy W69.
 
KARNETY DLA PRACOWNIKÓW
Kibice, czyli pracownicy wielu lubuskich firm, są ważną częścią naszego zespołu, a ich obecność na stadionie przy W69 determinuje zawodników do widowiskowej jazdy i osiągania jak najlepszych wyników, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą karnetową i do złożenia zamówienia. Zachęcamy do nabywania karnetów w ramach Zakładowych Funduszy  Świadczeń Socjalnych.  Karnety dla firm to sprawdzona procedura z wykorzystaniem voucherów, umożliwiająca swobodny zakup i dysponowanie karnetem. Dopiero w kolejnym etapie następuje aktywacja właściwego karnetu w Sklepie Kibica przy W69. 
KARNETY 2022
Loading...