KARNETY 2021

location_onMiejsce wydarzenia Zielona Góra, Stadion żużlowy

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
2021 jest dla nas wyjątkowy nie tylko ze względu na jubileusz 75-lecia zielonogórskiego żużla. Kolejny rok nie odpuszcza pandemia koronawirusa i już wiadomo, że pierwsze dwie kolejki PGE Ekstraligi odbędą się bez udziału kibiców. Zależy nam, byście jednak zostali z nami, bo każdy karnetowicz ma gwarancję miejsca na stadionie, jak tylko ruszą żużlowe mecze.

Dla posiadaczy karnetów na sezon 2021 przygotowaliśmy dwie ciekawe alternatywy:

1. #JedziemyRazem 2021
Wszyscy kibice, którzy zatrzymają swoje karnety, obejrzą mecze Falubazu Zielona Góra w sezonie 2021 nawet przy 25% pojemności stadionu. Otrzymają także unikatową koszulkę z wizerunkiem całej drużyny.2. #JedziemyRazem 2022
Drugą alternatywą jest przepisanie tegorocznego karnetu na sezon 2022. Dzięki temu w przyszłym roku kibice zaoszczędzą czas przeznaczony na zakup nowego karnetu.
Ostateczną opcją jest zwrot karnetu w Sklepie Kibica przy ul. Wrocławskiej 69.

Ostateczną opcją jest zwrot zakupionego karnetu.
 
Kibice decyzje będą mogli podjąć od 1 kwietnia. Tego dnia opublikujemy na stronie internetowej www.falubaz.com specjalne formularze, które po wypełnieniu należy przesłać na adres [email protected] lub dostarczyć do siedziby klubu.
 
CENNIK:
Sektory A1-A2,B-G,I-J,K1-K10
Karnet normalny - 250 PLN; miejsce numerowane
Karnet ulgowy - 190 PLN; miejsce numerowane
Karnet dziecięcy - 50 PLN; miejsce numerowane
 
Sektor VIP START
Karnet na miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2021 - 1200 PLN,
Karnet dziecięcy - 70 PLN, miejsce numerowane na wszystkie zawody w sezonie 2021
 
KARNET SUPER VIP - 6000 PLN, miejsce numerowane na wszystkie mecze w sezonie 2021 (przeszklona, klimatyzowana restauracja zlokalizowana na prostej przeciwległej do startu, ekskluzywny catering, miejsce numerowane bezpośrednio przy restauracji, program zawodów)
 
KARNET DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J.
 
Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
Prawo pierwokupu dotychczasowego miejsca dla posiadaczy karnetów na sezon 2020 obowiązywać będzie do 14 marca 2021.

Wysyłka karnetów rozpocznie się po 17 stycznia 2021r.
KARNETY 2021
Loading...