KARNET I Muzyczny Piknik Lubniewice

Koncerty poprowadzi znany śląski artysta kabaretowy,
Aktor, radiowiec, Pan Lucjan Czerny, będzie dużo śmiechu !
 

Jerzy Grunwald jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, EU, Japonii. Wielokrotny udział w festiwalach; Opole, Sopot, Mrągowo, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów, złote płyty, odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W Polsce znany również z występów z zespołami No To Co i En Face, za granicą pod pseudonimem George & G www.georgegrunwald.com. Jego pełne ciepła i emocji występy, spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Największe przeboje Jerzego Grunwalda to: "Gwiazdka z Nieba", "Na Tych Samych Ulicach", "Zamykam Oczy By Widzieć Cie z Bliska", "Save My Love " i wiele innych, przygotowane specjalnie w koncertowych aranżacjach są gwarancją świetnej zabawy dla publiczności.

Zapraszam do odwiedzenia polskiej strony Artysty (link podany poniżej), gdzie dostępne są informacje, materiały graficzne oraz wybrane nagrania audio i wideo. www.jerzygrunwald.pl

ROMEK PUCHOWSKI bluesman inny niż wszyscy
śpiew, DOBRO, gitara akustyczna, slide 


ROMEK PUCHOWSKI– muzyk, kompozytor, free-styler, wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide. Wszechstronna muzyczna osobowość, harmonijnie łączy w swojej twórczościtradycję i nowoczesność. Twórca i lider alternatywnej formacji Von Zeit. Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”. Brał udział w prestiżowym projekcie koncertowym „Mistrzowie gitary”, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów. Album jego formacji Von Zeit „Ocieramy się” został uznany za jedną z najlepszych płyt rockowych roku 2008.

Romek Puchowski współpracuje m.in. Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, berlińskim perkusistą Michaelem Maass, z harmonijkarzem Keithem Dunnem z Bostonu, wirtuozem gitary, Nickiem Katzmanem oraz legendą harmonijki ustnej, Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą.

Jego ostatnia płyta Romek Puchowski „FREE”, ukazała się w marcu 2013 roku. Album zebrał świetne recenzje, piosenka „Jurata” trafiła na Listę Przebojów Trójki. Utwór „Big Bad Brother” znalazł się w półfinale światowego konkursu International Songwriting Competition w USA, w jury którego zasiada m.in.Tom Waits. W styczniu 2015 koncertował w Memphis, na słynnej Beale Street. Odbył fascynującą podróż przez Deltę Mississippi, śladami takich mistrzów jak Son House, Charley Patton, Robert Johnson, podczas której m.in. zbierał inspiracje i komponował. Owocem tego przedsięwzięcia jest kilkanaście autorskich pieśni, które znajdą się na najnowszym albumie Romka Puchowskiego.
KARNET I Muzyczny Piknik Lubniewice
Loading...