Kamyszek & Pawłowski

Krzysztof Kamyszek - człowiek ze Świebodzina. Kiedyś był nieśmiały, ale postanowił spróbować swoich sił na scenie. Przed występem w głowie pojawiła się myśl - najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali… znaczy śmiali się i to jak. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Występuje na imprezach stand-upowych i kabaretowych.
Zwycięzca Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej KOPALNIAK 2018 w Wałbrzychu . Finalista przeglądu ONE MAN SHOW ,,LUDZIK" 2018 w Koszalinie. Zwycięzca FESTIWALU LEKKIEGO ABSURDU w Szubinie 2019. Brał udział w cyklicznej imprezie ,, NOC KOMEDII". Przez kilka lat prowadził ,,GALĘ SPORTU" w Świebodzinie. W swoich występach porusza sporo różnych tematów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Arkadiusz Pan Pawłowski pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Prime Time Wrestling i Kabaretu Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer High League, wcześniej FAME MMA, internetowy influencer, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central.
Kamyszek & Pawłowski
Loading...