Wojtek Pilichowski Band koncert on-line z udziałem publiczności

Wojtek Pilichowski: jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów basowych na świecie, kompozytor, aranżer.
Pierwszy solo album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wyszło 16 solowych albumów, w tym 3 koncertowe, także jako DVD. Łączny nakład wszystkich płyt przekroczył 100.000 egz. Od początku swojej pracy jako muzyk, Wojtek gra również w projektach innych artystów. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, a ich łączny nakład to ponad 6 milionów. Od wielu lat jest zapraszany na całym świecie
na wszystkie naważniejsze festiwale, w tym Bass Player Live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech, Java Jazz Festival, Klaipeda Jazz Festival i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami. W sumie 16 razy uznano go za najlepszego polskiego basistę.
Wojtek jest liderem dwóch własnych projektów: Pilichowski Band i Pilichowski Quartet. Jest autorem 2 podręczników nauki gry na gitarze basowej oraz jednej szkoły dvd. Jest zapraszany na kursy i wykłady na całym świecie.
W 2015 roku ukazał się album “Electro Step”, który jest rewolucyjnym połączeniem fusion jazz z muzyką electro, a w 2016 płyta „Early Tapes“ zawierająca niepublikowane dotąd na CD kompozycje z lat 1992 –1994.
Wiele z kompozycji Wojtka jest wykonywanych przez muzyków na całym świecie.
Aktualnie Wojtek promuje swoją najnowszą produkcję studyjną – abum pt. „Vandal“
W Szczecinie wystąpi z:
Kasią Stanek – wokal, finalistka programu „The Voice of Poland“
Kewinem Mielewczykiem – perkusja, laureat Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego w Opolu  
Arkiem Grygo – instrumenty klawiszowe
Adrian Woronowicz – push, synthbass

„Koncert odbędzie się z zachowaniem wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych. Uczestnicy zobowiązani są do
- zakrycia ust i nosa maseczką
- przestrzegania odległości między widzami min.1,5 metra
- przestrzegania zaleceń organizatora
- poddaniu się kontroli temperatury przy wejściu na teren obiektu.
- dezynfekcji rąk podczas imprezy za pomocą środków dostarczonych przez organizatora.
W przypadku podejrzenia wystąpienia objawów COVID-19 organizator ma prawo odmówić wstępu na teren imprezy.
W przypadku stwierdzenia wypadku zarażenie COVID-19 uczestnik wyraża zgodę na ujawnienie jego, podanych podczas rejestracji, danych osobowych właściwym służbom”
Wojtek Pilichowski Band koncert on-line z udziałem publiczności
Loading...