Cohen i Kobiety

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

Przeczytaj zanim przyjdziesz na koncert:

    ZASADY UCZESTNICTWA W WYDARZENIU
    OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA
    REGULAMIN WYDARZENIA: 


http://www.musiccompany.pl/archiwum_aktualnosci/wszystko_co_musisz_wiedziec_ Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie naszych widzów i zgodnie z decyzją Rządu RP o przedłużeniu zakazu imprez masowych, z uwagi na zagrożenie koronawirusem zadecydowaliśmy o przeniesieniu na inny termin koncertu:

Cohen i Kobiety, Netto Arena, Szczecin

NOWA DATA: 20.09.2020

Mamy nadzieję, że jest to ostateczna data i za parę miesięcy spotkamy się wszyscy w komplecie.

Zakupione bilety zachowują ważność.
„Cohen i Kobiety” - trasa koncertowa, która jesienią 2018 roku zelektryzowała polską publiczność, wraca na afisz. Na scenach Katowic, Krakowa, Warszawy, Szczecina, Gdyni, Poznania i Łodzi komplet publiczności oklaskiwał, cudowne kobiety, wspaniałe artystki, a przede wszystkim gwiazdy kilku pokoleń polskiej wokalistyki. Każda z nich w swój własny i niepowtarzalny sposób zinterpretowała niezapomniane przeboje Leonarda Cohena, legendarnego kanadyjskiego barda i poety. We wrześniu mija 85. rocznica jego urodzin, a „Cohen i Kobiety” wracają na scenę. Pierwsze koncerty w Bydgoszczy i Gdańsku już w listopadzie, a w grudniu we Wrocławiu.

Każdy z koncertów to magiczne spotkanie z nastrojową i niepowtarzalną piosenką Leonarda Cohena, który stworzył swój własny, unikalny styl i klimat. Doskonale odnalazły się w nim gwiazdy i wspaniałe wokalistki: Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Paulina Przybysz, Grażyna Łobaszewska, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska i Matylda Damięcka. Każda z nich utworom Cohena dała coś z siebie, co w połączeniu z tekstami w przekładzie Macieja Zembatego i nieoczywistymi aranżacjami Leszka Biolika urzekało już przy pierwszym zetknięciu. Klimatu dopełniają wizualizacje i grafiki Matyldy Damięckiej.
Cohen i jego muzyka nie zawiodły mnie absolutnie nigdy. Choć artysta powiedział i nagrał w swoim życiu wiele, i choć nie napisze już nic więcej, to przemawia do nas głosem niezwykłych kobiet.
„Cohen i Kobiety” to spektakl, w którym wybitne polskie artystki zaśpiewają jego utwory, nadając im być może dodatkowe, unikalne znaczenie. Dla mnie prywatnie, możliwość aranżowania i produkowania muzyki do tego koncertu to wielki prezent od życia i szansa okazania szacunku oraz niezwykła podróż…
 
mówi Leszek Biolik, aranżer i producent muzyczny trasy koncertowej, od lat uznany kompozytor i muzyk chociażby legendarnej Republiki.

We wrześniu mija 85. rocznica urodzin Leonarda Cohena. To doskonały moment by jeszcze raz spotkać się z jego muzyką i przebojami taki jak: „In My Secret Life”, „Suzanne” czy „Dance Me To The End Of Love” w niezwykłym towarzystwie kobiet, gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Wystąpią:
Matylda Damięcka
Natalia Kukulska
Anita Lipnicka
Grażyna Łobaszewska
Julia Pietrucha
Barbara Wrońska
Daria Zawiałow 
Cohen i Kobiety
Loading...