I Muzyczny Piknik Lubniewice | Jerzy GRUNWALD & PUTONROCK

Jerzy Grunwald jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, EU, Japonii. Wielokrotny udział w festiwalach; Opole, Sopot, Mrągowo, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów, złote płyty, odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W Polsce znany również z występów z zespołami No To Co i En Face, za granicą pod pseudonimem George & G www.georgegrunwald.com. Jego pełne ciepła i emocji występy, spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Największe przeboje Jerzego Grunwalda to: "Gwiazdka z Nieba", "Na Tych Samych Ulicach", "Zamykam Oczy By Widzieć Cie z Bliska", "Save My Love " i wiele innych, przygotowane specjalnie w koncertowych aranżacjach są gwarancją świetnej zabawy dla publiczności.

Zapraszam do odwiedzenia polskiej strony Artysty (link podany poniżej), gdzie dostępne są informacje, materiały graficzne oraz wybrane nagrania audio i wideo. www.jerzygrunwald.pl
I Muzyczny Piknik Lubniewice | Jerzy GRUNWALD & PUTONROCK
Loading...