Give me the Power

Give me the Power. Największe festiwale na największym ekranie w Europie
 
4 lipca na membranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną filmy ze znanych festiwali muzycznych a na żywo na esplanadzie grać będą DJ’e – Hubertus, Alex, Hazel i onTune. Wszystko będzie można oglądać i słuchać bez wysiadania z samochodu.
 
Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2, obejrzeć będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations -  Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i  The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Wizyta na Stadionie Wrocław w pierwszy lipcowy weekend pozwoli jednak poczuć atmosferę tych imprez.
 
Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław – firma Visual Sensation laser shows & technologies i Clockwork z Poznania.
 
Informacje dla gości
 
Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest wyłącznie dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

Ceny biletów:
1 BILET = 1 SAMOCHÓD

Standard - 80,00 zł
Komfort - 120,00 zł  (2 x napój energetyzujący, 2 x nachos)
Premium - 160,00 zł (dedykowane miejsca Premium, 4 x napój energetyzujący, 2 nachos)

Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.
 
Wjazd na teren imprezy możliwy od godz. 20.30

REGULAMIN
Give me the Power
Loading...