GALA MFC 12 MAKOWSKI FIGHTING CHAMPIONSHIP MEMORIAŁ DAWIDA MORY

Gale MFC to jedne z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w Polsce. Są jednymi z najwyższej klasy widowisk, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju, ale i z zagranicy. MFC Makowski Fighting Championship jest jedyną polską organizacją kickboxingu dla której walczyli zawodnicy aż z 23 krajów na świecie. 
Dwunasta edycja gali MFC Makowski Fighting Championship MEMORIAŁ DAWIDA MORY odbędzie się 16.09.2017 w Zielonej Górze, będzie to wyjątkowa gala, poświęcona niezwykłemu wojownikowi jakim był Dawid Mora.  

Podczas MFC12 nie zabraknie niespodzianek, starych mistrzów, nowych nazwisk, walk rewanżowych, znanych zawodników w nowych formułach i wiele więcej. 
16.09.2017 w ringu MFC zobaczymy znakomitych polskich i zagranicznych zawodników m.in. Tomasza Makowskiego, Pawła Jędrzejczyka, Michała Szmajdę, Sławomira Przypisa, Macieja Zembika, Marcina Bodnara, Bartłomieja Wawryszyna, oraz Emilię Czerwińską. Zawodnicy reprezentujący polskie barwy skrzyżują rękawice z zawodnikami m.in. z Niemiec, Słowacji, Rumunii, oraz Demokratycznej Republiki Konga. W hali CRS zobaczymy 10 pojedynków na zasadach K1, MMA i Muay Thai. 
 
Loading...