Football Club Toruń vs P.A. NOVA Gliwice

Czas na kolejne spotkanie Stastcore Futsal Ekstraklasy w Toruniu! Tym razem "pomarańczowo - czarni" zagrają w doskonale znanej kibicom futsalu hali UCS UMK przy ulicy Świętego Józefa 17!

Po wyjazdowej wygranej z Dremanem Opole Komprachcice i remisie na własnym parkiecie z AZS UŚ Katowice torunianie powalczą o kolejne ligowe punkty! Choć gliwiczanie zajmują obecnie ostatnie miejsce w  ligowej tabeli, to nie będzie łatwe spotkanie dla "pomarańczowo - czarnych"! Ile goli padnie w tym meczu? Czy torunianie odniosą pierwsze ligowe zwycięstwo przed własną publicznością? Wszystko wyjaśni się w niedzielę!
 
W związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19 ten mecz w hali będzie mogło zobaczyć na żywo 100 osób. Do sprzedaży otwartej możemy wprowadzić 50 sztuk biletów.

Poczuje futsaLove emocje w hali, w której rozpoczęła się historia FC Toruń w 2013 roku!

Bilety:
15,00 zł - normalny
10,00 zł - ulgowy (bilet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom, inwalidom wojennym i kombatantom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów oraz dzieci i młodzieży (uczącej się) do 18 roku życia, posiadaczy karty Absolwenta UMK, Toruńskiej Karty Dużej Rodziny)
Football Club Toruń vs P.A. NOVA Gliwice
Loading...