Ewka BŁACHNIO - Apokalipsy nie będzie

„Dom kultury, ośrodek kultury, centrum kultury… instytucja kultury prowadząca działalność społeczno-kulturalną. W jej budynku mieszczą się” BLA… BLA… BLA…
Definicję każdy zna. Ale czy zastanawialiście się co by było gdyby pozbawić „dom kultury” kultury – przynajmniej w jej stereotypowym rozumieniu?
HA! Nie musicie tego robić! Wystarczy przyjść i zobaczyć!
Już 29 października o godzinie w „Hydro(za)gadce” rusza cykl spotkań pod nazwą „DOMbezKULTURY”, który będzie miał na celu pokazanie Zielonogórskiej publiczności kultury standupu - komedii w najpopularniejszym dziś wydaniu. Będzie ostro, śmiesznie i bez cenzury (impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich). Co miesiąc, najlepsi polscy standuperzy zaprezentują swoje autorskie programy, którymi rozbawią Was do łez. Podczas wieczoru będziecie mogli również spróbować swoich sił i samemu zaprezentować się szerszej publiczności (i nie chodzi tu o jej rozmiar, hahaha, publiczność Hydro(za)gadki jest wiecznie piękna i młoda). Chcesz się przekonać? Przyjdź! Zobacz! Zapomnij o wszystkim co negatywne!

Kup karnet na wszystkie 3 występy w cenie 90,00 zł.
 
29 października, godz. 20.00
Ewka BŁACHNIO „Apokalipsy nie będzie”

Siemandero kochani!
Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest. Piszę, gram, gadam z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywna z Limem... ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”, a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... ;) — pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień! :)
W maju wrzuciłam swój pierwszy program na YouTube pt. „Czy na sali jest mój mąż?” i Wasza reakcja przyniosła mi tyle radości, noo że weź! Najlepiej! Dziękuje Wam z serducha całego i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo!
Wpadam do Was z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie” — tytuł roboczy, ale brzmi tak dobrze, noo że nawet, jeśli tylko tymczasowy, to i tak się dzielę!
Także o, tyle u mnie, ale! lepiej opowiadajcie co tam u Was?
Co dobrego? :)
Ewka BŁACHNIO - Apokalipsy nie będzie
Loading...