DOMbezKultury w Hydrozagadce - Klub Komedii

DOMbezKULTURY w Hydro(za)gadce - jesień 2022
Zielonogórski Ośrodek Kultury, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców wraca z cyklem spotkań pełnych dobrego humoru, gorzkiej często ironii i genialnych artystów – DOMbezKULTURY już od października w Hydro(za)gadce. Podczas pierwszych 3 pierwszych wydarzeń, oprócz stand up’u, będziemy mieli okazję zobaczyć zielonogórską grupę improwizacyjna Klub Komedii. DOMbezKULTURY zmienia się dla Was na lepsze.
Jak podczas minionych edycji, oprócz pojedynczych biletów na wydarzenia, dajemy Wam możliwość zakupu karnetu na wszystkie trzy spotkania, w promocyjnej cenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzeń poniżej:  
 
Klub Komedii – 4 listopada 2022, godz. 20.00
KLUB KOMEDII zaprasza na wieczór pełen pozytywnej energii, uśmiechu i improwizacji w najlepszym wydaniu!
Działający już od ponad sześciu lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyli siły i zaczęli działać. Nie chcieli jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmują się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.
Improwizacja kabaretowa, którą się zajmują to krótkie gry przypominające tradycyjne skecze kabaretowe z tą różnicą, że są tworzone na żywo, na scenie, przy użyciu propozycji publiczności. Dzięki temu widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy.
Do tej pory dali kilkaset występów, dla przeróżnej publiczności.  Najważniejsze jest to, że kochają to co robią i to, że ludzie - dzięki ich występom - mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego. Dlatego zapraszamy serdecznie na ich występ.
3, 2, 1, IMPRO!!!
W skład grupy wchodzą:
Piotrek ‘Spychu’ Spychała
W Klubie Komedii siedzi przy instrumencie klawiszowym. Dumny mąż i tata, dość słusznej postury (ale nie jak Lesiu), fan zespołu Queen, muzyk w zespole Żarówki (kabaret Neo-Nówka).
Wojciech Leśniowski aka Lesiu
Były student Uniwersytetu Zielonogórskiego - Animacja Kultury, który skończył... po II roku. Człowiek lubiący jeść ale cały czas walczący z tym. Na scenie to ten obły. Standuper, realizator dźwięku w Kabarecie Zachodnim i najważniejsze IMPROWIZATOR
Paweł Kaszkowiak
W Klubie Komedii zajmuje dumne stanowisko człowieka z twarzą do góry nogami. Na UZecie skończył Filozofię, Pedagogikę i ZIP - odpowiednio, po roku, po pierwszym semestrze i po tygodniu… Na co dzień barman, standuper, czasami lektor i aktor, głównie improwizator.
Grzegorz Kowalczuk
Człowiek wielu zainteresowań i talentów. Charakteryzuje się nienachalnym podrywem jak i równie nienachalnymi rezultatami. Na scenie pojawił się podobno pod wpływem zakładu. Do
dziś nie wiadomo czy wygrał.
DOMbezKultury w Hydrozagadce - Klub Komedii
Loading...