Dołącz do Drużyny Suchego - #GramyNaDobre dla Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze

Nadchodzący świąteczny czas to najpiękniejsza okazja do bycia #RAZEM i spędzenia wspólnych chwil na tworzeniu magii. Zjednoczeni w niesieniu dobra pozwólmy sobie i innym zapomnieć o tym co szare za oknem i w naszym życiu. Klub Piłkarski Lechia Zielona Góra wraz z ABILET.PL ma zaszczyt zaprosić Państwa do wielkiego świątecznego dzieła. Zmobilizuj się, rozgrzej, wybierz swojego trenera i ustrzel tyle cegiełek, ile tylko się da. Niech wygra Twoja drużyna, a dochód z cegiełek pozwoli na zakup sprzętu i artykułów, które wywołają szeroki uśmiech na twarzach podopiecznych Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Powiedzmy sobie wszyscy Wesołych Świąt #NaDobre!

Wśród wszystkich zakupionych cegiełek wylosowanych zostanie po 5 osób, które będą miały możliwość (osobiście lub wyznaczając swoje zastępstwo) odbycia pełnej, profesjonalnej jednostki treningowej pod okiem wybranego trenera oraz zagranie w Drużynie trenera Sawickiego podczas charytatywnego meczu SAWA vs SUCHY, który odbędzie się gdy tylko ze względu na pogodę, terminarz rozgrywek i obostrzenia sanitarne możliwe będzie jego rozegranie (o terminie będziemy informować na bieżąco na oficjalnym profilu Facebook i stronie www.lechia-zg.pl). Dodatkowo wszystkie cegiełki wezmą udział w losowaniu wartościowych klubowych gadżetów.

Z każdą zakupioną cegiełką, obdarowujesz Dzieciaki z CLDiM w Zaborze jeszcze większą porcją uśmiechu i zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Losowanie odbędzie się w dniu 02.12.2020. Zwycięzców o sposobie dostarczenia nagród poinformuje mailowo dział marketingu (warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest podanie przy zamówieniu aktualnego adresu e-mail).

Dołącz już dziś do Drużyny Suchego!!!

Regulamin dostępny na stronie: www.lechia-zg.pl
Dołącz do Drużyny Suchego - #GramyNaDobre dla Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze
Loading...