CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Los Pitutos - koncert muzyki latynoskiej

W koncercie wystąpi chilijski zespół Los Pitutos.
 
W programie koncertu popularne boleros, cumbias i joropos, łączone z własnymi kompozycjami muzyków z zespołu. Ta unikalna mikstura prowadzi nas w podróż do Ameryki Łacińskiej.

ÁLVARO ZAMBRANO – wokal, keybord / MATÍAS PIÑEIRA  – waltornia, wokal / PABLO CAMUS – gitara / TOMÁS PERALTA – bas, keybord, wokal / CRISTIAN BETANCOURT – perkusjonalia

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO OGRANICZENIA LICZBY MIEJSC ZE WZGLĘDÓW EPIDEMIOLOGICZNYCH

CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla przyszłych muzyków, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. CORNO Brass Music Festival dołączył do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

CORNO - Brass Music Festival organizowany jest przez Fundację Kolektyw Dźwięku.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasto Zielona Góra.

Partnerzy strategiczni: Fundacja PZU, FAST Chemia Budowlana, Buffet Crampon

Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Presto.

Partnerzy: Zielonogórski Ośrodek Kultury, Stomvi, STOART - Związek Artystów Wykonawców, Sonore, Piotrowski Music
 
Link do utworu Los Pitutos:
https://www.youtube.com/watch?v=SZntQWP0hTg

Bilety:
20,00 zł - ulgowy
30,00 zł - normalny
 
Więcej informacji na www.corno.pl
CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Los Pitutos - koncert muzyki latynoskiej
Loading...