CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Koncert Muzyki Filmowej

Koncert poprowadzą: legendarny waltornista Hollywood Studio, JAMES THATCHER – ulubieniec Johna Williamsa, ANDREW STONE-FEWINGS – trębacz Royal Shakespeare Company oraz ROLAND SZENTPALI – tubista Węgierskiej Orkiestry Narodowej.
 
W programie m.in:
John Williams – Olympic Fanfare and Theme (opr. T. Higgins), muzyka z filmów: Park Jurajski, Za horyzontem (opr. Steven Mahpar), Warrior Medley
Sergiusz Prokofiew – Romeo i Julia
 
JAMES THATCHER – dyrygent / ANDREW STONE-FEWINGS  – dyrygent / ROLAND SZENTPALI – dyrygent/ JAN HARASIMOWICZ – trąbka / MACIEJ BARANOWSKI – waltornia / kursanci międzynarodowych warsztatów instrumentalnych.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO OGRANICZENIA LICZBY MIEJSC ZE WZGLĘDÓW EPIDEMIOLOGICZNYCH

CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla przyszłych muzyków, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. CORNO Brass Music Festival dołączył do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

CORNO - Brass Music Festival organizowany jest przez Fundację Kolektyw Dźwięku.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasto Zielona Góra.

Partnerzy strategiczni: Fundacja PZU, FAST Chemia Budowlana, Buffet Crampon

Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Presto.

Partnerzy: Zielonogórski Ośrodek Kultury, Stomvi, STOART - Związek Artystów Wykonawców, Sonore, Piotrowski Music
 
Bilety:
10,00 zł - ulgowy
15,00 zł - normalny
 
Więcej informacji na www.corno.pl
CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Koncert Muzyki Filmowej
Loading...