Bednarek Inaczej Tour 2020

BEDNAREK tym razem #Inaczej  - daje nowe życie piosenkom.
 
Najnowszy singiel „Bądź przy mnie” zapowiada najważniejszą trasę koncertową tej jesieni polskiego artysty. Podczas #Inaczej Tour 2020 usłyszymy garść nowych utworów, ale także największe przeboje Bednarka w nowych zaskakujących aranżacjach.  To jak wejście na imprezę do rokcowego klubu, w którym podaje się energetyczne drinki z jazzowymi dodatkami.
„Wszystkie piosenki, które moi fani znają, dostaną nowe życie. Było to dla mnie duże wyzwanie. Są zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych” - zdradza Kamil.
Bednarek zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków.
„Z pewnością dużo się nauczyłem przy produkcji nowych brzmień, nowego życia moich piosenek. Jest to dla mnie ciekawa lekcja od starszych kolegów z branży, którzy jako wspaniali muzycy są bardzo otwarci na takie projekty”.
Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków Kamil, podczas koncertów z nowymi wizualizacjami, chce przekazać nowe przesłanie: W codziennym życiu wyjdźcie poza schematy, to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy, zwłaszcza teraz – dodaje Bednarek.
Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować – mówi Kamil.
 
Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę podczas trasy koncertowej w USA i Kanadzie – został doskonale przyjęty przez publiczność. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na prezentacje nowego projektu muzycznego Bednarka dla polskich fanów.
 
Rezerwujcie czas i czekajcie na bilety. Widzimy się już w październiku!
 
Organizatorem koncertów są DM AGENCY oraz EUFORIA.

Bilety:
Miejsca stojące:
I Pula - 79,00 zł (do 30.06.2020 lub wyczerpania puli)
II Pula - 99,00 zł (od 1.07.2020 lub po wyczerpaniu I puli)

Miejsca siedzące:
I Pula - 99,00 zł (do 30.06.2020 lub wyczerpania puli)
II Pula - 119,00 zł (od 1.07.2020 lub po wyczerpaniu I puli)
Bednarek Inaczej Tour 2020
Loading...