BAASCH

date_rangeData wydarzenia 31.10.2021 19:00

location_onMiejsce wydarzenia Zielona Góra, ZOK Hydro(za)gadka

Tym razem postanowiliśmy zaprosić zdecydowanie najgorętsze nazwisko polskiej sceny elektronicznej. 31 października, na scenie Hydro(za)gadki zaprezentuje się Baasch!
Baasch – jeden z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie electro – wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal.
Jego płyta znalazła się we wszystkich podsumowaniach najlepszych płyt 2020 roku! Wyróżnienie to przyznali mu dziennikarze m.in. takich mediów: Gazeta Wyborcza, Onet, Interia, Red Bull, Polityka, All About Music, Muno itd. Baasch został też nominowany do prestiżowej nagrody Bestsellery Empiku w kategorii Odkrycie roku oraz w plebiscycie Onet Olśnienia! jako jedna z gwiazd muzyki, których świeżość spojrzenia, talent oraz warsztat w 2020 roku lśniły najjaśniej. Zwieńczeniem sukcesu płyty było zdobycie przez Baascha Fryderyka w kategorii muzyka elektroniczna.
W utworach poza Baaschem słychać stałych współpracowników artysty – Roberta Alabrudzińskiego na perkusji, Aleksandra Żurowskiego na syntezatorach oraz Tomasza Mreńcę na skrzypcach. Za mix i mastering albumu odpowiedzialny jest AGIM, jeden z najbardziej znanych polskich DJ-ów i producentów muzyki elektro, znany ze współpracy choćby z Brodką.
Halloween w Hydro(za)gadce? Czemu nie! I to elektronicznie!
BAASCH
Loading...