AUTO KINO Stadion Wrocław - John Wick

Tęskniliście za kinem? Możecie do niego wrócić w naprawdę wielkim stylu!

Ekran o wielkości 1500 metrów kwadratowych, okrzyknięty mianem "Największego obrazu filmowego w Europie"  jest już do Państwa dyspozycji. Seanse wyświetlane w jakości 4K, odbywać się będą w piątki i soboty o godzinie 22.00 i 00:30. W niedziele filmy wyświetlane będą o godzinie 22.00. 

Zestawy można kupić wyłącznie przez internet na stronie abilet.pl. Ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Zestaw Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu w rzędzie najbliżej ekranu. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów. Płatność wyłącznie kartą. Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych.

Zapraszamy serdecznie!

Cena zestawu - jeden seans:
40,00 zł - samochód osobowy
100,00 zł – zestaw miejsce Premium, samochód osobowy
W cenie zestawu Premium zawarte są:
bilet x 70 zł,
1 x popcorn x 8 zł,
1 x nachos x 10 zł,
2 x napój x 6 zł.
AUTO KINO Stadion Wrocław - John Wick
Loading...