AUTO KINO Stadion Wrocław - Iluzja 2

Tęskniliście za kinem? Możecie do niego wrócić w naprawdę wielkim stylu!
 
Ekran o wielkości 1500 metrów kwadratowych, okrzyknięty mianem "Największego obrazu filmowego w Europie"  jest już do Państwa dyspozycji. Seanse wyświetlane z projektorów o jakości 4K, odbywać się będą w piątki, soboty i niedziele.
Bilety można kupić wyłącznie przez internet na stronie abilet.pl - ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Zestaw Premium uprawnia do zajęcia dedykowanego miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Należy jednak pamiętać, że pule biletów są ograniczone. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów. Płatność wyłącznie kartą. Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Kino samochodowe zorganizowane jest zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.
Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Partnerami wydarzenia są również: Dolnośląskie Centrum FilmoweRadio Eska oraz Radio Wawa.
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Cena zestawu - jeden seans:
1 BILET = 1 SAMOCHÓD

40,00 zł – zestaw Standard, samochód osobowy
 
65,00 zł – zestaw Komfort, samochód osobowy.

W cenie zestawu Komfort zawarte są:
- bilet,
- 1x nachos,
- 1x popcorn
- 2x napój.
 
100,00 zł – zestaw Premium, samochód osobowy z miejscem dedykowanym.
W cenie zestawu Premium zawarte są:
- bilet,
- specjalne dedykowane miejsce
- 1x nachos,
- 1x popcorn
- 2x napój.

REGULAMIN
AUTO KINO Stadion Wrocław - Iluzja 2
Loading...