ATMASFERA Andrzej Piaseczny

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

ATMASFERA Andrzej Piaseczny 19 maja 2019 – HALA TORWAR
 
jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat.
Laureat nagród publiczności  - m.in. - Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.
 
Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”.

Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku..
 
Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”.Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie „Voice of Poland”. W 7 sezonie „Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany w formie płyty CD, 26.10.2018. Płytę promuje nowy singiel „Czekając na sobotę”.
 
Bądźcie z nami zapraszamy !
 
Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112” 

BILET ULGOWY: Przysługuje dziecku w wieku od 4-ego do 12-ego roku życia (tj. 12 rocznicy urodzin) – na podstawie dokumentów rodziców (opiekunów) lub dziecka umożliwiających stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert.
Loading...