American Cars Mania 2019 - Bilet 3-dniowy 28-30.06.2019 dla odwiedzających
Bilety dla odwiedzających.
Bilet jednodniowy – 25,00 zł (do wyboru piątek, sobota, lub niedziela)
Bilet trzydniowy (karnet) – 60,00 zł (piątek, sobota i niedziela)


Bilety do nabycia na miejscu w kasach lub online.
 
Każdy posiadacz biletu otrzyma przy wejściu opaskę uprawniającą do przebywania na terenie imprezy.
 
Osoby, które zakupiły bilet trzydniowy proszone są o okazywanie biletu w kasach każdego dnia w celu otrzymania opaski uprawniającej do przebywania na terenie imprezy w danym dniu.
 
Jeśli kupisz bilet online to pamiętaj aby go wydrukować i okazać w kasie. Wtedy przy wejściu na teren imprezy otrzymasz opaskę.
 
Organizator nie przewiduje możliwości wydrukowania biletu na miejscu, który kupiłeś wcześniej i otrzymałeś mailem. Tylko osoby dokonujące opłaty za wejście bezpośrednio na miejscu otrzymają w kasie wydrukowany bilet.
 
BILETY ULGOWE – zniżka 20%
Osoby niepełnosprawne (po okazaniu legitymacji/orzeczenia).
Opiekun osoby niepełnosprawnej (Po okazaniu przez osobę niepełnosprawną dokumentu stwierdzającego, że wymaga opieki drugiej osoby).
Seniorzy po 65 roku życia (po okazaniu dowodu osobistego potwierdzającego wiek). 

Bilety ulgowe do nabycia tylko w kasach na miejscu po okazaniu dokumentu uprawniającego do zakupu biletu ulgowego. Każda osoba otrzyma przy wejściu opaskę uprawniającą do przebywania na terenie imprezy.
 
WSTĘP BEZPŁATNY
Dzieci do 10 roku życia (po okazaniu legitymacji szkolnej potwierdzającej wiek dziecka. Wejście tylko pod opieką osoby dorosłej. Dziecko do 10 roku życia nie dostaje opaski na rękę).

 
American Cars Mania 2019 - Bilet 3-dniowy 28-30.06.2019 dla odwiedzających
Loading...