ALEJA GWIAZD SIATKÓWKI - POLSKA vs IRAN

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

20 maja 2017 to data kolejnego siatkarskiego święta, które odbędzie się w Katowicach. Impreza, przygotowywana przez Fundację Aleja Gwiazd, składać się będzie z kilku niespodzianek.

Jedną z nich będzie pierwszy oficjalny mecz reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera Ferdinando De Giorgi a Biało-Czerwoni spotkają się w Katowickim Spodku z reprezentacją Iranu.

Spotkanie 20 maja w katowickim Spodku będzie oficjalnym pożegnaniem i podziękowaniem Krzysztofowi Ignaczakowi za siatkarską karierę i sportowe zasługi.  To już drugi reprezentant kraju i Mistrz Świata, który swoją przygodę reprezentacyjną zakończy w mekce Polskiej Siatkówki – katowickim Spodku. Przypominamy, iż ubiegłym roku w Katowicach swoją karierę reprezentacyjną zakończył Paweł Zagumny.

W Katowicach odbędzie się także Aleja Gwiazd Katowice 2017, podczas której swoje odciski dłoni odsłonią wybitni siatkarze:

Michał Kubiak - MŚ
Marcin Możdżonek - MŚ
Paweł Zatorski - MŚ
Karol Kłos - MŚ
Andrzej Wrona - MŚ
Łukasz Kadziewicz – wice MŚ
 


17.00 – uroczystości Aleja Gwiazd / odciski dłoni
18.00 – otwarcie bramek / spotkanie z siatkarzami
20.00 – mecz Polska VS Iran

Bilety: od 30,00 zł
Dzieci do lat 5 - wstęp za darmo, bez miejsca siedzącego.
 
A tak było w poprzednim roku:

Loading...